Antakya Pet Kuaför

Antakya Pet Kuaför

            Herkesin hayatının bir noktasında yaşadığı ikilem vardır. Düzenli bir geliri olan garanti ama monoton bir meslek sahibi olmak mı? yoksa para pul kaygısından ziyade kendinizi mutlu edecek hobinizi gerçekleştireceğiniz bir meslek sahibi olmak mı? ben de bu süreçte Yüksek lisanslı bir tarih öğretmeni adayıyken mutlu olmayı seçerek kararımı ikinci şıktan yana kullandım.

            9 yıl önce hep mutlu olsun gülsün diye ” Güllü” adını koyduğum çok güzel bir kız sahibi oldum.  O küçük kalp tamamen duygu dünyamın ufkunu açtı. Sosyal hayatımın geniş bir kısmını küçük kızım ile birlikte dokunabildiğimiz tüm canlara yardım etmeye çalışarak geçirdik. Bu gaye benim hayat enerjimi yüksek tutmamı sağlayan ve beni mutlu eden yegâne uğraşım oldu. Bu doğrultuda hayat gayesi içinde kendimi mutlu ve huzurlu hissettiğim bu işi seçtim.  İyi bir eğitim ve staj sonrasında bu iş için yeterli olduğum kanısına vardığımda ”Güllü’s Pet Kuaför & Market’’ salonumuzu açtım. Şimdi yavrularınıza hizmet vermeye hazırım.

            Yavrularımız salonumuza geldiğinde önce salonda rahat hareket etmelerini ve güvende hissetmelerini sağlıyoruz. (Koku bırakmalarına izin veriyoruz😊) daha sonra tırnak kesimi, pati altı temizliği, popo ve genital bölge temizliği, kulak ve göz bakımlarını yaptıktan sonra banyoya alıyoruz, banyoda isteğe göre özel aromatik yağlar ile masajlarını gerçekleştiriyoruz. Bu işlemden sonra yavrularımızı fön çekerek kuruluyoruz ve sonrasında tıraş işlemine geçiyoruz. Sizin istediğiniz uzunlukta ve şekilde ‘‘Makas Tıraşı’’ veya ‘‘Makine Tıraşı’’ hizmetimizi tamamen ”Anestezisiz” olarak gerçekleştiriyoruz.

            Yavrularımızın farklı dünyaları vardır.  Bazıları uysal ve girişken bir karaktere sahipken bazıları içe kapanık ve hırçın yapıda olabilir. Özelikle bu ikinci grupta yer alan yavrularımızın sahipleri, anestezisiz gerçekleştirdiğimiz hizmetimize yavrularının izin vermeyeceğini düşünebilirler.  Ama sevgi bulaşıcıdır. Sizin yavrunuz ne kadar hırçın ve inatçı ise ben de o kadar sabırlı ve sevgi doluyum. Onların dünyalarına girerek gerekli sabır, ilgi ve sevgi ile yavrunuz tıraş yapmama izin verecektir. Bu yüzden bütün evcil dostlarımızın sahiplerini Güllü’s Pet Kuaföre Bekliyoruz.  Gelin tanışalım.

Online Destek
Merhaba
Merhaba Güllü's Pet kuaföre Hoş geldiniz.
Size Nasıl yardımcı olabilirim ?